Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας 2011 – 2012

1η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

21.09.2011

17.00

0-1

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΔΑΦΝΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

24.09.2011

17.00

1-1

ΚΑΡΥΕΣ

ΕΛΑΤΑ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

24.09.2011

17.00

0-1

ΟΜΗΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

25.09.2011

17.00

2-0

ΑΕΧΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

25.09.2011

17.00

0-3

ΠΥΡΓΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

25.09.2011

17.00

1-4

ρεπό: Κανάρης

2η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

EΠΣΧΙΟΥ

5.10.2011

17.00

2-0

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

01.10.2011

17.00

5-2

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΘΥΜΙΑΝΩΝ

01.10.2011

17.00

3-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

02.10.2011

17.00

0-0

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΝΕΝΗΤΩΝ

02.10.2011

17.00

6-1

ΕΛΑΤΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΥΡΓΙΟΥ

02.10.2011

17.00

1-0

ρεπό: Όμηρος

3η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΕΧΙΟΥ

ΕΛΑΤΑ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

08.10.2011

16.30

2-4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

08.10.2011

16.30

1-4

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

08.10.2011

16.30

2-1

ΔΑΦΝΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΗΜΣΤΑΔΙΟ

09.10.2011

16.30

1-1

ΟΜΗΡΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

09.10.2011

16.30

2-1

ΠΥΡΓΟΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

09.10.2011

16.30

1-4

ρεπό:  Κοφινάς

4η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

12.10.2011

16.30

5-0

ΟΜΗΡΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

15.10.2011

16.30

2-0

ΚΑΡΥΕΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

15.10.2011

16.30

2-0

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

16.10.2011

16.30

1-4

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΝΕΝΗΤΩΝ

16.10.2011

16.30

4-0

ΕΛΑΤΑ

ΔΑΦΝΗ

ΠΥΡΓΙΟΥ

16.10.2011

16.30

0-0

ρεπό: Καλαμωτή

5η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΕΧΙΟΥ

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

22.10.2011

16.00

0-5

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

19.10.2011

16.00

0-0

Α.Ε.ΠΥΡΓΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΥΡΓΙΟΥ

19.10.2011

16.00

2-1

ΔΑΦΝΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

19.10.2011

16.00

3-1

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

19.10.2011

16.00

0-3

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΕΛΑΤΑ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

19.10.2011

16.00

2-0

ρέπο: Ηρακλής

6η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

5.11.2011

15.30

3-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΕΧΙΟΥ

ΕΠΣΧΙΟΥ

5.11.2011

15.30

2-0

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΕΝΗΤΩΝ

5.11.2011

15.30

1-0

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

6.11.2011

15.30

1-2

ΟΜΗΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΕΠΣΧΙΟΥ

6.11.2011

15.30

3-0

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΑΦΝΗ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

6.11.2011

15.30

0-3

ρεπό: Ελάτα

7η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

12.11.2011

15.15

1-0

ΕΛΑΤΑ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

12.11.2011

15.15

0-4

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

12.11.2011

15.15

1-0

ΔΑΦΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

13.11.2011

15.00

2-1

ΠΥΡΓΟΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΠΥΡΓΙΟΥ

13.11.2011

15.00

2-1

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΘΥΜΙΑΝΩΝ

13.11.2011

15.00

1-3

ρεπό: Ατρόμητος

8η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΟΜΗΡΟΣ

ΕΛΑΤΑ

ΕΠΣΧΙΟΥ

19.11.2011

15.00

3-0

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΝΕΝΗΤΩΝ

19.11.2011

15.00

0-1

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

19.11.2011

15.00

1-2

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΠΥΡΓΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

20.11.2011

15.00

2-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

20.11.2011

15.00

1-0

ΑΕΧΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

20.11.2011

15.00

0-3

ρεπό: Καρυές

9η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΑΦΝΗ

ΠΥΡΓΙΟΥ

26.11.2011

15.00

0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

26.11.2011

15.00

2-3

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΘΥΜΙΑΝΩΝ

26.11.2011

15.00

0-2

ΕΛΑΤΑ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

27.11.2011

15.00

3-3

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

27.11.2011

15.00

2-2

ΚΑΡΥΕΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

27.11.2011

15.00

1-2

ρεπό: Αναγέννηση

10η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

3.12.2011

15.00

3-0

ΟΜΗΡΟΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

3.12.2011

15.00

1-0

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΘΥΜΙΑΝΩΝ

3.12.2011

15.00

2-1

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

4.12.2011

15.00

0-5

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

4.12.2011

15.00

1-3

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΕΛΑΤΑ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

4.12.2011

15.00

2-0

ρεπό: ΑΕΧΒ

11η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΕΛΑΤΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

10.12.2011

15.00

1-2

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΝΕΝΗΤΩΝ

10.12.2011

15.00

3-0

ΚΑΡΥΕΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

10.12.2011

15.00

4-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΔΗ,.ΣΤΑΔΙΟ

11.12.2011

15.00

5-1

ΠΥΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

11.12.2011

15.00

0-2

ΑΝΕΓΕΝΝΗΣΗ

ΟΜΗΡΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

11.12.2011

15.00

0-2

ρεπό: Δάφνη

12η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΕΧΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

17.12.2011

15.00

1-2

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΘΥΜΙΑΝΩΝ

17.12.2011

15.00

0-3

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΚΑΡΥΕΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

17.12.2011

15.00

1-1

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΑΝΕΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

18.12.2011

13.00

3-1

ΔΑΦΝΗ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

18.12.2011

15.15

1-2

ΕΛΑΤΑ

ΠΥΡΓΟΣ

ΠΥΡΓΙΟΥ

18.12.2011

15.00

3-1

ρεπό: Βαρβασιακός

13η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΛΑΤΑ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

14.01.2012

15.00

ΑΝΕΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΕΠΣΧΙΟΥ

14.01.2012

15.00

ΚΑΡΥΕΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

14.01.2012

15.00

ΑΕΧΙΟΥ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

15.01.2012

15.00

ΟΜΗΡΟΣ

ΔΑΦΝΗ

ΕΠΣΧΙΟΥ

15.01.2012

15.00

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΝΕΝΗΤΩΝ

15.01.2012

15.00

ρεπό: Πύργος

14η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

18/01/2012

15:00

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

21/01/2012

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

22/01/2012

15:00

ΕΛΑΤΑ

ΚΑΡΥΕΣ

ΠΥΡΓΙ

22/01/2012

15:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΑΕΧΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

22/01/2012

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΘΥΜΙΑΝΑ

22/01/2012

15:00

ρεπό: Κανάρης

15η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΠΥΡΓΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΠΥΡΓΙ

25/01/2012

15:00

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

28/01/2012

15:00

ΚΑΡΥΕΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

28/01/2012

15:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΔΑΦΝΗ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

29/01/2012

15:00

ΑΕΧΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

29/01/2012

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΛΑΤΑ

ΕΠΣΧΙΟΥ

29/01/2012

15:00

ρεπό: Όμηρος

16η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

4/02/2012

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΑΦΝΗ

ΘΥΜΙΑΝΑ

4/02/2012

15:30

ΕΛΑΤΑ

ΑΕΧΙΟΥ

ΠΥΡΓΙ

4/02/2012

15:30

ΚΑΡΥΕΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

5/02/2012

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

5/02/2012

15:30

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΝΕΝΗΤΑ

5/02/2012

15:30

ρεπό:  Κοφινάς

17η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΕΛΑΤΑ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

11/02/2012

15:30

ΑΕΧΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

12/02/2012

12:30

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

12/02/2012

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΘΥΜΙΑΝΑ

12/02/2012

15:30

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΠΥΡΓΙ

12/02/2012

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΑΡΥΕΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

12/02/2012

15:30

ρεπό: Καλαμωτή

18η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΟΜΗΡΟΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

18/02/2012

15:30

ΚΑΡΥΕΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

18/02/2012

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΥΡΓΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

19/02/2012

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΑΦΝΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

19/02/2012

15:30

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΝΕΝΗΤΑ

19/02/2012

15:30

ΕΛΑΤΑ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΠΥΡΓΙ

19/02/2012

15:30

ρέπο: Ηρακλής

19η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

22/02/2012

15:30

ΑΕΧΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

25/02/2012

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΘΥΜΙΑΝΑ

25/02/2012

15:30

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

26/02/2012

16:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΠΥΡΓΙ

26/02/2012

16:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΟΜΗΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

26/02/2012

16:00

ρεπό: Ελάτα

20η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

3/3/2012

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΑΦΝΗ

ΕΠΣΧΙΟΥ

3/3/2012

16:00

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΕΛΑΤΑ

ΝΕΝΗΤΑ

3/3/2012

16:00

ΑΕΧΙΟΥ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

4/3/2012

16:00

ΚΑΡΥΕΣ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

4/3/2012

16:00

ΟΜΗΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

4/3/2012

16:00

ρεπό: Ατρόμητος

21η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΔΑΦΝΗ

ΑΕΧΙΟΥ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

7/3/2012

16:00

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

10/3/2012

16:00

ΕΛΑΤΑ

ΟΜΗΡΟΣ

ΠΥΡΓΙ

10/3/2012

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

11/3/2012

16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΘΥΜΙΑΝΑ

11/3/2012

16:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΠΥΡΓΙ

11/3/2012

16:00

ρεπό: Καρυές

22η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΕΧΙΟΥ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

17/3/2012

16:00

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΝΕΝΗΤΑ

17/3/2012

16:00

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΕΛΑΤΑ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

18/3/2012

13:30

ΔΑΦΝΗ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

18/3/2012

16:00

ΟΜΗΡΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

18/3/2012

16:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

18/3/2012

16:00

ρεπό: Αναγέννηση

23η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

24/3/2012

16:00

ΕΛΑΤΑ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΠΥΡΓΙ

24/3/2012

16:00

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΑΦΝΗ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

25/3/2012

17:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΥΡΓΙ

25/3/2012

17:00

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΝΕΝΗΤΑ

25/3/2012

17:00

ΚΑΡΥΕΣ

ΟΜΗΡΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

25/3/2012

17:00

ρεπό: ΑΕΧΒ

24η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

28/3/2012

17:00

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

31/3/2012

17:00

ΑΕΧΙΟΥ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

1/4/2012

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΛΑΤΑ

ΘΥΜΙΑΝΑ

1/4/2012

17:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

1/4/2012

17:00

ΟΜΗΡΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΠΣΧΙΟΥ

1/4/2012

17:00

ρεπό: Δάφνη

25η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΕΠΣΧΙΟΥ

7/4/2012

17:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΕΛΑΤΑ

ΠΥΡΓΙ

7/4/2012

17:00

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΑΦΝΗ

ΝΕΝΗΤΑ

8/4/2012

17:00

ΟΜΗΡΟΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΕΠΣΧΙΟΥ

8/4/2012

17:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

8/4/2012

17:00

ΚΑΡΥΕΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

8/4/2012

17:00

ρεπό: Βαρβασιακός

26η αγωνιστική

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Γήπεδο

Ημερ.

Ώρα

Σκορ

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

21/4/2012

17:00

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΑΛΑΜΩΤΗ

21/4/2012

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΡΥΕΣ

ΘΥΜΙΑΝΑ

22/4/2012

17:00

ΚΟΦΙΝΑΣ

ΑΕΧΙΟΥ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

22/4/2012

14:00

ΔΑΦΝΗ

ΟΜΗΡΟΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ

22/4/2012

17:00

ΕΛΑΤΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΥΡΓΙ

22/4/2012

17:00

ρεπό: Πύργος